zakupy einkaufen

 0    9 fiche    rooneyasd
laste ned mp3 Skriv ut spille sjekk deg selv
 
spørsmålet svaret
Ile płace?
begynn å lære
Wie viel zahle ich?
płacę gotówką
begynn å lære
Ich zahle bar
płacę kartą
begynn å lære
Ich zahle mit Karte
kosztować
begynn å lære
kosten
Ile kosztuje jabłko?
begynn å lære
Wie viel kostet ein Apfel?
Ile kosztuje 5 jabłek?
begynn å lære
Wie viel kosten fünf Äpfel?
potrzebować
potrzebuję dwa chleby
begynn å lære
brauchen
Ich brauche zwei Brot
robić zakupy
ja robię dzisiaj zakupy
begynn å lære
Einkäufe machen
ich mache heute einkaufen
1 kilogram jabłek
2 kilogramy jabłek
begynn å lære
ein kilo Äpfel
zwei Kilo Äpfel

Du må logge inn for å legge inn en kommentar.